Везана,11/14ct DMC боја Крстот бод,во Собата За Везови колекции се Зголеми Кабината Пејзаж Печатени Шема Крст-Бод Ѕид Оркестарот

Везана,11/14ct DMC боја Крстот бод,во Собата За Везови колекции се Зголеми Кабината Пејзаж Печатени Шема Крст-Бод

DEN 384.00
DEN 767.04
 

Тековен
Количина на стоки

Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. Ние ќе се вратат ако не се врати на предмети во рамките 15days на вашиот прием на објектите. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако цел е над $200,пак ќе брод за слободни со ЕМС или DHL. Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн услуги пред испраќањето на стоката назад. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе услугата ќе додека сте задоволни. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
ПОВРАТНИ информации
Повратните информации се многу важни за нас!!!Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука.

Други карактеристики

Големина:
14ct white canva, 14ct printed canva, 11ct printed canva
Стил:
Европа
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Бренд Име:
QIUSI
Надворешното Пакување:
торба/кутија за пакување

Најдобри понуди