AutoDecorun Обичај се Вклопуваат Автомобили Седиште Опфаќа за Шкода Octavia о7 Додатоци столче Опфаќа Поставување Лен ткаенини Заштитник 15PCS

AutoDecorun Обичај се Вклопуваат Автомобили Седиште Опфаќа за Шкода Octavia о7 Додатоци столче Опфаќа Поставување

DEN 14933.00
DEN 29280.00
 

Тековен
Количина на стоки


Лен направи столче покрие карактеристики : мека и удобна, абсорбента, дише и силна, безопасни за човечкото здравје.
Ако не сте, бидете сигурни .
1 : Pls провери модел подолу,бидете сигурни која е ист стил како вашиот автомобил седишта-(особено сплит Назад седишта).
Се надевам кориснички услугата ќе биде точно се вклопи со вашиот автомобил места . Потоа може да се направи цел директно и да изберете која
боја не ви се допаѓа најдобро .
Ве потсетам : Ова е прилагодена столче опфаќа , само да се стави на и за покривање на седиштата во автомобил ,без отстраниле оригиналниот места.
Постојат 4 ( # 1 - # 4 ) Модел одговара за "Шкода" Octavia 2009-2017 Година Верзија .
Ве потсетам : Како да се направи цел на обичај се вклопуваат столче Опфаќа за "Шкода" Octavia 2009-2017 ?
Се прилагодите одговара столче опфаќа е строго работа и комплицирана работа , pls прочитајте ги упатствата подолу пред да се направи нарачка.
Овие слики се прикажуваат на лен ткаенини столче покрие сетови .
Боја и Дизајн : Постојат 9 боја како на сликите .
Воздушни перници : седиштето опфаќа им овозможи на воздушни перници за да се распоредат слободно.бидејќи ние може да се
не се организира производство откако ќе се направи нарачка .
Бруто Тежина : 4.
# 2 се Вклопуваат за "Шкода" Octavia 2014-2016 Година Верзија .однапред ви благодариме .)
Понекогаш и боите можат да се разликуваат поради различните камери или компјутерски монитори.
Пакетот вклучува : 15-18 КОМПЈУТЕРИ/set за 5 седишта( 2 ПАРЧИЊА вратот перница како дар )
Испорака Метод : EMS
Пакет големина : 55*52*22 CM
Answer : ___________________________ Note : Ова е прилагодена столче опфаќа ,Без Професионална Инсталација Потребни : Овие седиште опфаќа се
дизајниран да биде лесно да се инсталира.
Материјал : Висина на Квалитетот на Еколошки лен ткаенини ( Лен ткаенини + Сунѓерот + Не-плетени )
Посебни F eatures : Карактеристики на Линии ткаенина столче на Корица : Мека & Удобно , Дише абсорбента ,
добро за здравјето.
# 2 се Вклопуваат за "Шкода" Octavia 2014-2016 Година Верзија .
# 3 Одговара за "Шкода" Octavia 2014-2016 Година Верзија Не Потпирач .pls контактирајте со нас прв и ние ќе направиме посебни прилагодени на услуга за вас .

Други карактеристики

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
50cm
Објектот Ширина:
50cm
Бренд Име:
AutoDecorun
Mfg Серија Број:
Четири сезони автомобил внатрешни додатоци седиште заштитник
Објектот Должина:
150cm
Материјал Тип:
Лен
Објектот Тежина:
4.6kg
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
Специјални Функции:
Автомобил места заштитник & Анти-Прашина лесно чистење
Специјална Изработка:
Обичај се вклопуваат лен Ткаенини столче покрие Поставува
Е Прилагодена:
Yes
Посебна Карактеристика:
Совршено да се Вклопи со Вашата оригинална Автомобил Седишта
Бои:
Црна/Сива/Brown/Беж/Црвени како покаже
Автомобил Стил:
Кориснички Услуги за Автомобил Седиште Перница Маска
Сетот вклучува:
15-18 КОМПЈУТЕРИ/set ( 2 ПАРЧИЊА потпирачи за глава како дар )
Карактеристика 2:
Столче заштитник и Лесно да Рати
Автомобил Направи:
За ШКОДА Octavia 2009-2017 Година седиште опфаќа & поддржува
Седиштето Покрие Тип:
Заштитна & Совршено се вклопуваат во оригиналниот автомобил седишта
Материјал Тип 2:
Средина Лен ткаенини & Сунѓерот

Најдобри понуди