Накит Правење на Резерви Луксузни Кристал Голема Spacer Pendant За DIY Долго Бисер Ѓердани накит компоненти, Додатоци Наоди

Накит Правење на Резерви Луксузни Кристал Голема Spacer Pendant За DIY Долго Бисер Ѓердани накит компоненти,

DEN 346.56
 

Тековен
Количина на стоки

tem Име : DIY Накит Одлуки Шарм големина : 40*32-милиметри Шарм Материјал : бакар и чешка го отвори Боја : (како слика show) Повод : Годишнина / Партија / Business / Годишнината / Подарок Количина : 1 buc Занаети : Уникатен дизајн, рачно изработени, со Врвен Квалитет По Service : Ако белегзија има било каков проблем, само нас контакт или оставете порака за нас во секое време. Ние прифаќаме трговија на Големо, Oder Повеќе од $ 200 ние willl нудат Бесплатен Превозот преку Брза испорака DHL, или ЕМС.

Други карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Розово Злато во Боја, Платина Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
АЛФОНС
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Трендафил

Најдобри понуди