10 Компјутери/многу Скејт Маркер Конуси Ролери Фудбал Фудбал Обука Опрема за Означување на Купот

10 Компјутери/многу Скејт Маркер Конуси Ролери Фудбал Фудбал Обука Опрема за Означување на Купот

DEN 97.00
DEN 124.32
 

Тековен
Количина на стоки


Опис :
Карактеристики : Светло обоени Шишарки, идеален за поставување на полето граници за агилност вежби, или за поставување на пречка курсеви. Изработени од еколошки ЈП материјални, не-токсични и нема чуден мирис, издржливи во употреба. Конус површина е многу мазна, без burrs, тоа е погоден за спорт или лизгање обука. Карактеристики : Материјал : ЈП Боја : Розова/Црвена/Зелена/Жолта/Мешани Боја на Дното Дијаметар : 7.7 см/3" Height : 7,6 cm/3" Количина : 10 Компјутери/1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува 10 x Маркер Конус(Без Мало Пакет)

Други карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
PE

Најдобри понуди