2X Анти Blue-Ray 13.3 Екран Заштитник, Чувар Покритие за Acer Стремат R13 13.3 Екран на Допир

2X Анти Blue-Ray 13.3 Екран Заштитник, Чувар Покритие за Acer Стремат R13 13.3 Екран на Допир

DEN 773.00
DEN 813.60
 

Тековен
Количина на стоки


Installtion :
1. Чистење на екранот темелно.
Пакет Содржина : - 2 x 13.3" (16 : 9) Лаптоп Екран Заштитник
КАРАКТЕРИСТИКИ :
*Анти-Отсјај : Супер тенок, optically јасно, 100% Анти-отсјај и отпечатоци. Ние сме посветени на обезбедување на Најдобри производи Достапни на пазарот. Излупете off маска со обезбедени налепница по примената завршен. Очигледно голема!
2.
*Да се ослободи од зрачење и електромагнетни бранови : Електромагнетни бранови изолација е до повеќе од 99. Ние сме Фабрика Директни услуга и може да им понуди Најниски цени. Се изложуваат 1/2 инч од екранот гарда, се грижи да не ги допирајте лепило страна.7 % да ви помогне да се намали зрачење извор на загадување, така што ќе можат да уживаат во удобно, природна и здрава визија. Тоа ќе ве спречи од можните штети поради оваа светлина : myopia и нарушување на спиењето.3"(16 : 9) 294mm*165mm, тоа покрива само на видлив на екранот дел.
АНТИ BLUE RAY :
Специјални анти blue-ray screen protector користи за оваа верзија ќе престане емисија на сини зраци од вашиот екран. Имаме ТРИ (3) годишна Гаранција од Датумот на Купување.
*Двоен ефект оптички слој : AG слој (да се справи со анти-вртоглавица) и HD слој (за да се подобри осветлувањето на екранот) за да се елиминира око замор, па како да ги заштитите вашите очи. Сите Пратки од Воздухопловната БЕЗ Дополнителни Трошоци. Усогласат изложени дел со рабови на ДС екран, Бидете сигурни дека екран guard hasbeen ставање straightly.
*Ултравиолетови зраци зграпчување : за Да се намали LCD екран неизвесност под силна светлина, и намалување на УВ оштети LCD, така што вашиот екран ќе биде нов засекогаш.
*Супер-слој цврстина на 5 H носат : површината е цврстина преку уникатен ритам обработка до 5 H , и тоа може да се носат-отпорни, и отпорно на гребење, така што вашиот екран е нов засекогаш.
*АРМ материјал : четвртата генерација на АРМ течен кристал материјал, 100% од материјалите се увезени од Јапонија, произведени преку Јапонската сите-механички процеси, без прашина, висока-транспарентен, без какви било мали точки за да се гарантира совршено јасен екран.
*Екстремни Тестирање : Кога тоа е ниска температура од минус 30'C и високи-температура 80'C, производ никогаш не се промени, дури и под лоши временски услови.

Други карактеристики

Бренд Име:
KH
Употреба:
Анти Blue-Ray, Screen protector
Број На Модел На:
13.3
Пакет:
Yes
боја:
Транспарентна
Производи Статус:
Акции
Количина:
2

Најдобри понуди