3D Дупка Видите Живописен Мачки Ѕид Decals Дома Декор Дневна Соба и Тоалет Тоалет Фрижидер Пвц Животинско Налепници Уметност Ѕид Постер

3D Дупка Видите Живописен Мачки Ѕид Decals Дома Декор Дневна Соба и Тоалет Тоалет Фрижидер Пвц Животинско Налепници

DEN 14.00
DEN 17.76
 

Тековен
Количина на стоки


Дупка Видите Живописен Мачки 3 D Ѕид Налепница Тоалет Тоалет Дневна Соба Декорација Животно Винил Decals Уметност Налепница Ѕид Постер

Други карактеристики

Стил:
Модерна
Шема:
3D Налепница
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Сценарија:
Тоалет
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
14109
Тема:
Животните
Бренд Име:
ZooArts
Материјал:
ПВЦ
Пакување:
Транспарентен OPP
Карактеристики:
Отстранлив, Трајни, Притисок Отпор
доби големина:
21*29cm

Најдобри понуди