14 КОМПЈУТЕРИ/Постави Нови Готски Тетоважа Кожа Ѓердан Ѓердани Поставите Жените Цвет Топка Од Чипка Сомот Ѓердан Накит Синџир Ѓердани

14 КОМПЈУТЕРИ/Постави Нови Готски Тетоважа Кожа Ѓердан Ѓердани Поставите Жените Цвет Топка Од Чипка Сомот Ѓердан

DEN 295.00
DEN 320.64
 

Тековен
Количина на стоки


14 КОМПЈУТЕРИ/Постави Нови Готски Тетоважа Кожа Ѓердан Ѓердани Поставите Жените Цвет Топка Од Чипка Сомот Ѓердан Накит Синџир Ѓердани
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет на Накит Тип : Ѓердан Пол : Жените Материјал : Алуминиум Боја : Како што е прикажано на сликата на екранот Package вклучува 14 парчиња ѓердани На должини се прилагодливи Моден дизајн Симпатична и домот; Погоден за сите возрасти Одговара на вашиот облека и одговара за секоја прилика, Модерен и beuatiful Својот посебен дизајн ќе се направи да изгледа единствен Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници Направи да се charmer и елегантен Добро за случува партија или банкет Пакет Вклучува :
1 X 14 Парчиња Ѓердан Ѓердан Поставите Водат Сомот Класичен Готски Тетоважа Чипка Ѓердан
Трговија на големо и Пад на Превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат превозот, кој обично трае не
повеќе од една недела за да се дојде.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да остави никакви информации за нас, ако би сакал да.
Како може песна мојот пакет?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Кога купувате заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка, и ќе имате доволно време за да го добиете вашиот пакет.
Дали има некој царина?
Поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Па може да ве молиме оставете порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Други карактеристики

Бренд Име:
susenstone
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Никој
Материјал:
Чипка
Број На Модел На:
ѓердан ѓердан сет
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
Никој
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Никој
Поддршка:
Трговија на големо и Dropshopping
Ѓердан Свадба Накит:
ѓердан жените Накит трговија на големо
Ѓердан Boho Црна:
Накит За Жените 2017 Вести Додатоци
Шарм Мода Спорт Фитнес Накит:
Pendant Шарм За Жени Мажи Луксузни Накит За Подарок
Ѓердан Со Висок Квалитет:
Бохемски Накит Етничка Ѓердан Жените Додатоци
срцето мода кристал ѓердан накит:
Легура Позлатен Трендовски Дама Класичен Партија
гроздобер femme накит:
долго макси етничка ѓердан за жени
партија накит за Денот на Вљубените Подароци:
Жените Мајка Девојка Подароци Мода Накит 2017

Најдобри понуди