Слушалка Кабел ЈП sterling silver 4N 4 акции (една 1.2 MM 40 sterling silver) 1.2 m (надвор од топлина се смалуваат цевка)

Слушалка Кабел ЈП sterling silver 4N 4 акции (една 1.2 MM 40 sterling silver) 1.2 m (надвор од топлина се

DEN 3384.00
DEN 3600.00
 

Тековен
Количина на стоки


DIY Слушалка Кабел ЈП sterling silver 4 N 4 акции (една 1.2 MM 40 sterling silver) 1.2 m (надвор од топлина се смалуваат цевка)
ЈП sterling silver 4 N 4 акции составил 1.2 метри, главната линија 0.8 MM под линија 0.4 метри, еден 1.2 mm 40 основни 0.08 mm фунта сребрена жица, целата линија се поставува на ултра-тенок топлина се смалуваат цевка, добра заштита, и жица и мека

Други карактеристики

Должина:
1.2m
Примена:
Микрофон
Пакување:
Polybag
Бренд Име:
QIGOM
оклопна:
Не-Заштитени
Надворешниот Дијаметар:
0.9mm
Пакет:
No
Конектор A:
Џек
Тип:
Коаксијален Кабли
Пол:
Машко-Женски
Конектор Б:
Speakon
Пакет:
Пакет 1
Функција:
Никој
Број На Модел На:
Жица

Најдобри понуди