Allenjoy фотографија Сина позадина Дрвени Подарок Црвено Sock Божиќ Среќна нова година нова позадина photocall прилагодите фото хартија

Allenjoy фотографија Сина позадина Дрвени Подарок Црвено Sock Божиќ Среќна нова година нова позадина photocall

DEN 460.00
DEN 666.72
 

Тековен
Количина на стоки

Резолуцијата најмалку 300dpi.
Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн.Сега имаме 3 видови на материјал : тенок винил полиестер и подебели оксфорд.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5.Може да се прилагоди на секоја големина 4. *Висок квалитет *евтина цена *квалитет на услуга *брзо логистика. П : Здраво, сакам ? луѓето да се земе фото заедно и јас не знам како да изберете големина? А : Здраво, пријател Ако сакате 1-3 луѓето заедно, јас предлагам да го изберете ширина 180cm,250cm,300cm позадина, ако сакате 4-6 луѓе заедно, јас предлагам да го изберете 330cm-450cm. Можете да ја испратите сликата и други прилагодите информации на нашата E-mail : шон(во)globalego.
Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви.дон П : Е производ направен од хартија или ткаенина? Колку видови на материјал имаш? A : Нашата позадина е направен за клиентите. Треба да се обезбеди висок квалитет на печатење датотека за нас.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. Ве молиме веруваат дека ние сме професионална позадина производители. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас . П : Може да винил материјал биде испран? како да се отстрани набори? A : Тоа може да не се мијат, и можете да го користите железо пеглање во задниот дел на позадината со ниска температура за да се елиминира или намали набори, но ве молам не пеглање во предниот дел од позадината или нека позадина допир на вода, затоа што тоа ќе ја уништи позадина. П : Може ли да се печати мојата сопствена слика или дизајн? A : Ние можеме да ви помогне да ги испечатите вашите сопствени слика.

Други карактеристики

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Филм Скенер
Материјал:
тенка винил
Големина:
customize any size
кориснички:
име,датум,фрази,боја,моделот
се применуваат:
студио,фотографии, фотографии,забава,бизнис активност
Основен материјал:
тенка винил,полиестер
Винил Функција:
не може да перење,пеглање backface да се намали набори,затворен,евтини
Полиестер Функција:
мие,пеглање,нема набори,боја повеќе,навистина, отворено,професионални
Други Материјали:
Платно , Свила, Оксфорд ткаенина, ве молиме контактирајте со нас обичај
Пакет:
укината,валани контакт us
Друга Услуга:
Повеќе од 5 Парчиња=попусти+брза испорака слободни

Најдобри понуди