Седиште перница за бебе шетач на универзал и удобно highchair мека перница столче подлога додаток за pushchair 5331

Седиште перница за бебе шетач на универзал и удобно highchair мека перница столче подлога додаток за pushchair

DEN 747.00
DEN 829.92
 

Тековен
Количина на стоки

Карактеристики : 1. Универзал може да се користи за скоро сите колички. 2. 5 точка темперамент, 2 линии рамо подигнат дупки, кои може да се прилагоди според вашето бебе височина. 3. Со дише и удобно материјал, многу мека. 4. Никогаш да не исчезнат и го промени обликот по перење. Спецификација : Производ големина : 80*33*1.2 CM Материјал : постојат два вида на ткаенини, еден е памук и друг е Lycra. Љубезно потсетување : пакетот е само седиште перница, не вклучуваат шетач.

Други карактеристики

Тип:
седиште перница
Возраст Опсег:
19-24M,13-18 МИЛИОНИ,7-9M,10-12M,4-6M,2-3Y,0-3М
сертификација:
EN
Материјал:
Памук
Бренд Име:
wonderkids
Број На Модел На:
WK-L002
Материјал:
L

Најдобри понуди