ZhiYuSun Нови 12.1 инчен 5lines Екран на ДОПИР панел стакло 280mm*212mm за индустриски апликации 282*212 Вклучуваат контрола на картичката

ZhiYuSun Нови 12.1 инчен 5lines Екран на ДОПИР панел стакло 280mm*212mm за индустриски апликации 282*212 Вклучуваат

DEN 1055.52
 

Тековен
Количина на стоки


трговски опис
Zhi Yu Sun Нови 12.1 инчен 5lines Екран на ДОПИР панел стакло 280mm*212mm за индустриски апликации 282*212 Вклучуваат контрола на картичката
Стоката е во парк!!!

Други карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
12.1
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Бренд Име:
ZhiYuSun
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Најдобри понуди