CR Секси Тенок Чипка Лесна Plaid Градник Жица за Слободни долна облека Тенка Чаша Градник Поставува WI521 Бесплатен Превозот

CR Секси Тенок Чипка Лесна Plaid Градник Жица за Слободни долна облека Тенка Чаша Градник Поставува WI521 Бесплатен

DEN 660.00
DEN 1199.52
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Чаша Големина:
S за 70ABC 32ABC, M за 75ABC 34ABC, XL за 85ABC 38ABC, L за 80ABC 36ABC
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Градник Стил:
Лесна,Push-Up,Unlined
Бренд Име:
ЧАРЛИ РОБЕРТ
Рака Тип:
Заменлива Ремени,Прилагодени-ремени
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Затворање Тип:
Три Кука-и-око,Назад Затворање
Стил:
Секојдневниот
Декорација:
Чипка
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Најлон,Spandex
Број На Модел На:
WI521
Шаблон Тип:
Plaid
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри понуди