Велосипедот Форма 3D Силикони Фондан Мувла Торта Декорирање Алатки Cupcake Мувла Торта Декорација Кујна Додатоци SQ17186

Велосипедот Форма 3D Силикони Фондан Мувла Торта Декорирање Алатки Cupcake Мувла Торта Декорација Кујна Додатоци

DEN 76.00
DEN 95.52
 

Тековен
Количина на стоки


Совети : боја е испратена по случаен избор
Име : силикони торта мувла
Големина на :
Употреба : правење колачи, чоколадо, леб ..
Сертификација : ФДУ, LFGB SGS
Карактеристики : лесен, не-токсични за заштита на животната средина, оперативни, иновативен дизајн, греење температурата е -40-230 степени!
Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер, итн.
Совети :
1. Нашето заедничко меѓународно изразат курир за слободни, пристигнување време е за 15-39 дена!
2. под еден плаќање кога се надевам дека ќе може да се удвои, проверете дали адресата е точно себе, или ако треба да се менува на друга адреса, ве молиме запомнете да контактирате со нас!
3. Ако вие само купи еден вкупен износ од повеќе од 399 долари, ние ќе го замени побрз начин на логистика, транспорт, но исто така и според вашата потреба логистика испорака!
4. Ако мислите дека нашите производи имаат проблеми, ве молиме контактирајте со нас! Ние ќе се мерењето на нови производи за вас, или враќање на куповната цена за вас!
SQX Добредојдени!

Други карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
SQ17186
Бренд Име:
SQX
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Торта Алатки Тип:
Габи,
боја:
случаен
Производител :
Guangdong
Текстура:
Мека

Најдобри понуди