Dearfod 9936 Перница со Срцето внатре Силикони Шеќер Занает Мувла Чоколадо Калап Сапун Мувла Дома, DIY Алатка

Dearfod 9936 Перница со Срцето внатре Силикони Шеќер Занает Мувла Чоколадо Калап Сапун Мувла Дома, DIY Алатка

DEN 625.00
DEN 1077.60
 

Тековен
Количина на стоки


Детали За Производот :
Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации.
1. големина на : 10.6*10.4*3.1 cm
2.Бои : Случајни испорака
3.пакување : 1pc во polybag
4.Материјал : 100% храна одделение силиконски материјал, Еко-пријателски
5.OEM наредби се добредојдени.
Детали Видено :
Испорака :
Кога ќе plac цел, pls изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети со 1-7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите царинската чистење пати во одделни земји. Pls имајте на ум дека купувачите се одговорен за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќ не наплата на превозот обвиненија за одби испорака.
За нас :
Ние сме искусни меѓународната трговија дилери со повеќе од 10 години. Со многу одлични добавувачи, многу конкурентни цени.Двете мали количини и голема оние кои се во ред за нас.ОЕМ е, исто така, ја поздрави! Најважно е,верувам дека сите извезуваат производи со добар квалитет.

Други карактеристики

боја:
Пинк
Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
9936
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
FDA,SGS
Бренд Име:
Dearfod
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Најдобри понуди