деца мода лето бебе момчиња и девојки облека поставува лак 2 парчиња маскирна спорт одговараат на облека групи момчиња и девојки лето сет

деца мода лето бебе момчиња и девојки облека поставува лак 2 парчиња маскирна спорт одговараат на облека

DEN 170.00
DEN 261.12
 

Тековен
Количина на стоки


Опис Опис
Најновите Модата Деца, Момчиња И Девојки Облека !!
Висок Квалитет и Сосема нови 100%
Боја : Црна/Сива
Ново во Мода Материјал : Памук
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1 x Блузи + 1 x Панталони
Големина на Табела : Големина(CM) Врвот Должина Биста*2 Панталони Должина Сугерираат 70 годишна Возраст 34 cm 26 см 40 см 0-6 Месеци 80 36 см, 28 см 43 см 6-12 Месеци 90 38 см 30 см 46 cm 1-2 Години 100 40 см, 32 см 49 cm 2-3 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
inkfrog terapeak

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 6M, 12M
Бренд Име:
Emmababy
Материјал:
Памук
Пол:
Момчиња
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Pullover
Outerwear Тип:
Шорцеви
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува

Најдобри понуди