YMOJNV Мода 2017 Зима Женска Надолу Јакни Асиметрични Големи Lapel Долго Дебели Топло Дами Грб Преголеми Надолу Паркови Женски

YMOJNV Мода 2017 Зима Женска Надолу Јакни Асиметрични Големи Lapel Долго Дебели Топло Дами Грб Преголеми Надолу

DEN 5280.00
DEN 9599.52
 

Тековен
Количина на стоки


YMOJNV Мода 2017 Зима Женска Надолу Јакни Асиметрични Големи Lapel Долго Дебели Топло Дами Грб Преголеми Надолу Паркови Женски

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Материјал:
Polyamide,Полиестер
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тежина:
1.15
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
YMEF2288
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Копчето,Џебови,Патентите
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Дебелина:
Дебели
Пополнување:
камила
Маскирани:
No
Бренд Име:
YMOJNV
Дебелина:
Дебели
додатен:
Бела патка надолу
верзија:
Лабава Тип
Јака Тип:
Lapel
Додатен содржина:
90%

Најдобри понуди