Ангел Купидон Неверојатни Цевки Ѕвона Бакар Двор Градина Отворено Живеење Правец на ChimesWall Виси Дома Декор за подарок

Ангел Купидон Неверојатни Цевки Ѕвона Бакар Двор Градина Отворено Живеење Правец на ChimesWall Виси Дома Декор

DEN 128.00
DEN 134.40
 

Тековен
Количина на стоки


Спецификации :
Материјал : пластични + метал алуминиум цевка
Димензии : должина 60см/23.62 во, цевка со дијаметар од 0.7 cm/0.27 во должина 11cm/4.33 во
Описи :
Чиста рачно изработени, великодушни и практични, чисти и светли, за да додадете некоја романтична до вашиот дом.
Answer : ___________________________ Note :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја на кој е прикажан на сликите. Ви благодариме!
2. Ве молам прости 2-3% мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
3. Чиста рачно изработени е помалку од совршена, груби барање, ве молиме бидете внимателни!
1 x Правец на Свири

Други карактеристики

Бренд Име:
VKTECH
Материјал:
Пластични
Стил:
Модерна
Тема:
Маскота

Најдобри понуди