Креативни Модерна Круг Декоративни 3D Акрилик Огледало на Ѕидот Налепници Вратата Продавница Дневна Соба и Спалната соба Дома Декор Декорација Mural R155

Креативни Модерна Круг Декоративни 3D Акрилик Огледало на Ѕидот Налепници Вратата Продавница Дневна Соба и

DEN 575.00
DEN 1008.00
 

Тековен
Количина на стоки

ЗА ПРЕДМЕТИ
Селективните 1 mm дебелина еколошки акрилни огледало материјал. И ние ќе ја користи е Голема или Мала кутија за пакување други големини со користење на пена одбори во внатрешноста за дополнителна заштита.
Сепак, ако случајно постои било каков проблем со вашата нарачка, ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние и ветуваме ние ќе се обиде што е можно за да се решат проблемите и да бидете задоволни. Отстрани хартија дефиниција.
Да се загрози-доказ & Мазна работ спречува боли.
УСЛУГА
Ние секогаш се обезбеди висок квалитет на производи на нашите клиенти, а се стремиме нашите најдобри за да се обезбеди најсигурни и најбрз начин на превозот услуга која ние може да си го дозволи.
Исклучително мала тежина за безбедност.
УПАТСТВО ЗА ИНСТАЛАЦИЈА
1. Место на хартија дефиниција на ѕидот/таванот, отстранете моделот делови. Инсталацијата Заврши!
СОБА ДЕКОРАЦИЈА
• Дневна Соба
• Дневна Соба
• Трпезарија
ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИ
За некои мали димензии на налепници ние ќе го користиме меур торба, тоа ќе биде доволно силна за да ги заштити производите.
Дебелина : 1 mm
Примена : Спална Соба, Дневна Соба, Купатило, Детска Соба, Тоалет, Врата, Кујна, Продавница, Таванот
ГОЛЕМИНА
Ве молиме прочитајте ги тродимензионални цртежи внимателно пред наддавање, целосно моделот е составен од многу мали парчиња.
Ако ви треба прилагоди на големината ве молиме контактирајте со нас. Откине браун заштита на хартија.
Сепак, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во поставки на екранот и други причини, како што се огледало површина одраз во мониторот, светлина, позадина итн, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
СЕ ПРЕПОРАЧУВА ПОВРШИНА
Ние ги користиме силно лепило на грбот на налепница, но ние љубезно ве потсетам да се инсталира на производот на целосно чиста, рамна и мазна површина, така што налепница би можел да остане со години.
Бренд : Background Turn Over
Производ : DIY Огледало на Ѕидот Налепница
Материјал : Висок Квалитет Акрилик(Еколошки), Силно Поддржан самолепливи, Огледало Површина Заштитени со Кафена Хартија.

Други карактеристики

Големина:
S 50cm x 50cm, M 70cm x 70cm, L 95cm x 95cm
Класификација:
За Кабинетот Шпорет,За Ѕид,Мебел Налепници,За Фрижидер,За Плочка,Прозорец Налепници
Број На Модел На:
R155
Стил:
Модерна
Материјал:
Акрилик
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Бренд Име:
BACKGROUNDTURNOVER
Тема:
Апстракт
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Multi-piece Package
is_customized:
yes
Функција:
3D Налепница

Најдобри понуди