YH-890 110V / 220V Автоматско SMD Делови Контра Компоненти Пребројување на Машина

YH-890 110V / 220V Автоматско SMD Делови Контра Компоненти Пребројување на Машина

DEN 23232.00
 

Тековен
Количина на стоки


1 КОМПЈУТЕР 110 V / 220 V Автоматско SMD Делови Контра Компоненти Пребројување на Машина YH-890
Производи Детали :
Бренд Име YH
Број на модел на YH-890
Напон 110 V / 220 V
Моќност 15 W
Броење спектар -99999 ~ 99999pcs
Брзина на вредноста 1-9
Машина со големина L450 * W280 * H220mm
Нето тежина 10kg
Висока-брзина, прецизност, нула грешки,
Може да се претходно наместени број, број е автоматски престана по постигнување на
Материјал најбрз 24 секунди е завршено пребројувањето
Употреба :
Ролна СМД и IC пакување на компоненти,
Елемент торба дијаметар - Било
Елемент торба интервал : 2,4,8,12,16 ,,, 52,56 mm (циклус поставување)
Елемент торба ширина : 8,12,16,24,32,44,56 mm
Фото Покажува

Други карактеристики

Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
YH-890
Тип:
2-цифрениот Шалтери
Напон:
110V / 220V
моќност:
15w
Броење на опсег:
-99999~99999pcs
Брзина На Вредноста:
1-9
Машина со големина:
L450*W280*H220mm
Нето тежина:
10KG
Број На Производ:
FC150

Најдобри понуди