2017 Нова Мода Фустани Kawayi Цветни Печати Поклон-Јазол Половина Ракави Лолита Чипка Вревата Лажни Две Парчиња Фустани Cosplay Носии

2017 Нова Мода Фустани Kawayi Цветни Печати Поклон-Јазол Половина Ракави Лолита Чипка Вревата Лажни Две Парчиња

DEN 748.00
DEN 795.84
 

Тековен
Количина на стоки


Ако имате било какви прашања, ве молиме обратете ми се на прво место.
Миење : не кајгана , Ладна Рака Мие
Таму може да има 2-3 cm за грешка, ве молиме да се разбере.
1. ве молиме да се грижи за Превозот време , ако ви се брза да се користи тоа , мислам дека е подобро да го цел рано или изберете побрзо превозот methond.
2. Руските купувачи , ве молиме дај ни го вашето целосно име и презиме.
3. ние не сноси било царинска такса , ве молиме да се разбере ( ние ќе означува евтини вредност за да се избегне царинската такса, ако имате било какви посебни барања , ве молиме порака мене!!!)
4. бојата се разликуваат не може да се избегне поради различни КОМПЈУТЕР ( Или светло )
5. Ве молиме проверете ја големината табела внимателно.
Било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате
ДЕТАЛИ
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Други карактеристики

Големина:
S, M, L
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Половина
Тип:
Лолита Фустани
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди