MOLNIYA Преголеми Плоштадот очила за сонце Жените Дизајнер Бренд една Голема леќа ман црно Сонце Очила женски uv400 транспарентна Рамка

MOLNIYA Преголеми Плоштадот очила за сонце Жените Дизајнер Бренд една Голема леќа ман црно Сонце Очила женски

DEN 210.00
DEN 369.12
 

Тековен
Количина на стоки


1. Продавница поддршка за мали трговија на големо 2. Продавница добредојдовте Капка превозот клиенти во продавница да купи 3. Продавница за сите нови и стари клиенти мала количина на големо концесии 4. Ако имате намера да соработуваат, се чувствуваат слободни да ме контактирате 5. Ако примате какви било проблеми со производот, ве молиме слободно да контактирате со мене, јас ќе се реши за тебе 6. НАШИТЕ ќе обезбеди квалитетни услуги за сите корисници
1) да ја прифатиме различни видови на плаќање. Погоре се главниот начин на плаќање,ќе може да го погледне. 2) Aliepxress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24hours . 3) Сите нарачки ќе бидат обработени во 2-3 работни дена откако помине плаќање. 4) Нормално ние нудиме бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Овде ќе се направи refernce пристигнување време за вашиот референца ,ве молиме да го погледне, пред да се изврши наредбата. 5) За промет на Големо купувачот ,ако вашата цел износ исполнат $300, ние нудиме бесплатен превозот од DHL, EMS, Fed Ex, Aramex . На actural детали, ве молиме контактирајте со нас diretly. 6) Сите купувачи имаат обврска да плаќаат каков било дополнителен увоз доход. Ве молиме да се напомене дека кога се направи нарачка. 1) Ако не ви се допаѓа ставката што сте ја купиле, ве молиме да го плати превозот на товар и да се врати кај нас во 10days. Ние ќе рефундирање на парите oncereceive тоа. Ве молиме имајте пакетот нема ефект нашата втора продажба. 2)Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот. Ве молиме може да се земе една секунда, за да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5. Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги. Не треба да бидете задоволни со вашата трансакција : 3)ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Отворен спор не е најдобар начин да се справи со проблемот. Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.

Други карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Тебе,Огледало,UV400
Леќа Ширина:
59mm
Бренд Име:
MOLNIYA
Стил:
очила
Леќи Материјал:
Акрилик
Леќа Висина:
57mm
Рамка Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
SD25
Стил:
Луксуз,Гроздобер,Ретро модата
Функција:
УВ 400 Заштита(UVA/UVB) Огледало Тебе
квалитет:
Бренд Нови;Класичен дизајн и Висок Квалитет
погоден за лицето форма:
Тркалезно Лице,Долго Лицето,Плоштад Лице,Овална Лице
Рамка Функција:
Удобно Стилски
Производот:
gafas de sol

Најдобри понуди