beibehang Европски стил дрво птици 3D TV позадина ѕид обичај големи ѕидното сликарство зелена позадина de papel parede

beibehang Европски стил дрво птици 3D TV позадина ѕид обичај големи ѕидното сликарство зелена позадина de papel

DEN 734.00
DEN 1440.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина.Благодарам u така многу.Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. Не ѕидот налепници. · 100% од сите deliverd производи се во добар квалитет и под строги испитување пред превозот . Не ролни. 2 s quare метар =2 парчиња.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2. Не постер. Купувачот цел различна количина.

Други карактеристики

Димензии:
1m2
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Функција:
Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
123
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
боја:
16368974

Најдобри понуди