Kaka 2017 француски Везени мрежа чипка Ткаенина Кралска Сина Африкански Чипка Ткаенина Висок Квалитет Guipure чипка Applique Нигерија чипка

Kaka 2017 француски Везени мрежа чипка Ткаенина Кралска Сина Африкански Чипка Ткаенина Висок Квалитет Guipure

DEN 3223.00
DEN 3792.00
 

Тековен
Количина на стоки


Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Ние ја прифати кредитна картичка,western union и така натаму.можете да ги најдете методи за плаќање подолу "купи сега".Ако треба да се плати преку други методи на плаќање,pls контактирајте ме слободно.Сите плаќање ќе се зачувам,pls воопшто не грижете се за нешто.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот :
Бесплатен превозот, цел ќе бидат испратени од страна на DHL или FEDEX и ПРОЗОРЦИ обично.
Нормално објектот ќе пристигне во рок од 2-5 работни дена откако ќе бидат поставени.
Регионот
Превозот Агент
Обработка & Испорака
САД, Канада
DHL, FEDEX,ДРУГИ
2-4days
Велика БРИТАНИЈА, IR, Западна европа
DHL,ДРУГИ
3-5days
Европски
DHL, UPS-ОТ, EMS ДРУГИ
3-6days
Блискиот Исток
DHL, EMS ДРУГИ
4-7days
Австралија, Нов Зеланд
DHL, UPS-ОТ ДРУГИ
3-5days
Азија земја
DHL ДРУГИ
2-4days
Африка земјата
DHL, UPS-ОТ ДРУГИ
4-7days
Јужна Америка
DHL, UPS-ОТ, EMS ДРУГИ
4-7days
Пакетот ќе бидат означени како "подарок", или "пример" за лесно царинење,и напишете вредност толку ниско, како е можно.
Политика На Враќање :
Размена Само
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни превозот надомест.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Повратни информации :
Клиентите задоволство е многу важна за нас.Ако сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,pls остави добар фидбек.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Ние ќе го проверат квалитетот внимателно пред испраќање, и вашиот satisfation е guranteed !

Други карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Материјал:
Spandex / Полиестер
Декорација:
Rhinestones
Техника:
Извезена
Ширина:
about 1.2meters
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Voile
боја:
розова боја/бела/red/кралска сина
дизајн:
француска чипка
квалитет:
првата класа на квалитет
Употреба:
свадба,patry фустан,булчински gown
Декорација:
вез,rhinestones
Материјал:
Нигериската tulle
Техника:
Извезена
Пакување:
5 дворови/pc

Најдобри понуди