5 парчиња Aeolian 4260 Brushless Мотор резервни вратило 5.0 мм+83.5 мм го замени моторот

5 парчиња Aeolian 4260 Brushless Мотор резервни вратило 5.0 мм+83.5 мм го замени моторот

DEN 455.00
DEN 479.04
 

Тековен
Количина на стоки

5 парчиња Aeolian 4260 Brushless Мотор резервни вратило 5.0 мм+83.5 mm
Спецификација 100 сосема нов ! вратило дијаметар : 5.0 mm должина на вратило : 83.5 mm 420 метал материјал HRC/48-55° полирање третман Пакет Содржина 5 парчиња 4260 моторни вратило 5 парчиња circlip

Други карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Големина:
4260
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Технички параметри:
Вредноста 7
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Собрани класа
РК Делови и Accs:
Моторс
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Број На Модел На:
4260
Бренд Име:
Aeolian
Надградба На Делови/Додатоци:
Моторни

Најдобри понуди