Бесплатен превозот Храна одделение на 304 нерѓосувачки челик топло продаде кујнски мијалник мода обичните двојно преку 0.8 mm дебел трајни 82x45 CM

Бесплатен превозот Храна одделение на 304 нерѓосувачки челик топло продаде кујнски мијалник мода обичните двојно

DEN 18912.00
DEN 37824.00
 

Тековен
Количина на стоки


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 9 КОМПЈУТЕРИ 1. Потоне 2.Допрете 3.Вода дренажа*2 4.Канализација цевка .систем 5.Вода Overflow Уред 6.Водовод*2 Ладно . Жешка
7.Потрошувачка кошница


Други карактеристики

Потоне Стил:
Двојно Сад
Функција:
Со Тапа
Сад Форма:
Правоаголни
Бренд Име:
tangwu
Инсталација Тип:
Над Counter
Површински Третман:
Бранеа
Број На Модел На:
tangwu
Број на Дупки:
Две
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
82 x45 CM
JR:
849/979
кодот на производот:
TANGWUJ

Најдобри понуди