18pcs 2.35 mm Стоматолошки Силиконска Гума Смола База Скриени Протеза Полирање Burs+1pc Acrylic18 Дупки Вежба Стојат Носителот

18pcs 2.35 mm Стоматолошки Силиконска Гума Смола База Скриени Протеза Полирање Burs+1pc Acrylic18 Дупки Вежба

DEN 800.00
DEN 888.96
 

Тековен
Количина на стоки


Ставка Опис
18pcs полирање burs за стоматолошки апликации Одлична за благороден метал, керамика, смола и така натаму непречено Спроведување на прецизни висок квалитет на обработка Долг живот - трајност е зголемен за над 10 пати подолго од високо-брзински челик сечење алатки и над 200 пати повеќе од тркала Безбеден, сигурен и лесен за употреба
Вкупно за обработка на трошоци може да се спуштаат за неколку пати
Дијаметар 2.35 mm
Забелешки :
Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.
Ви благодариме за вашето разбирање.
Пакување Листа : 18pcs полирање burs+bur носител(како што е нашата слика да покажува)

Други карактеристики

Бренд Име:
poseida
Тип На Објект:
Белење На Заби

Најдобри понуди