Круг АА Одделение Аквамарин Кварц Монистра Избор на Големина 6/8/10/12mm Природен Камен Монистра Лабава Монистра За Накит Одлуки Влакно 15

Круг АА Одделение Аквамарин Кварц Монистра Избор на Големина 6/8/10/12mm Природен Камен Монистра Лабава Монистра

DEN 820.00
DEN 1065.12
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
G16898
Објектот Висина:
6mm 8mm 10mm 12mm
Главниот Камен:
Аквамарин
Certificate Type:
NGTC
Метали Тип:
Никој
Објектот Тежина:
35-95g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
гем-внатре greate свој моден
Сертификат Број:
70975002277
се направени од:
Аквамарин
Обликот:
Круг
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
6mm 8mm 10mm 12mm

Најдобри понуди