Жените Bridemaid Цвет Headband Круна Флорални Garlands Hairband Свадба Партија Коса Додатоци Нови

Жените Bridemaid Цвет Headband Круна Флорални Garlands Hairband Свадба Партија Коса Додатоци Нови

DEN 268.00
DEN 432.00
 

Тековен
Количина на стоки


Големината може да се прилагодливи и тоа може да се вклопат за возрасни или деца
1 x цвет headband
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. да 18 : 00часот. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите.
Материјал : Ткаенина
Лесни метални материјали што ги прави удобен за носење. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне.
Совршен за свадба,емисии,партија. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
117079
Тип:
Tiaras
Тип На Објект:
Headwear

Најдобри понуди