Висок Квалитет на Вистинска Кожа 12G Пушка Школка Носителот 6 Кертриџ Носителот Јамка Тактички Торбичка Airsoft Пиштол Собере 2 Широк Појас

Висок Квалитет на Вистинска Кожа 12G Пушка Школка Носителот 6 Кертриџ Носителот Јамка Тактички Торбичка Airsoft

DEN 642.72
 

Тековен
Количина на стоки

Функција : Направен од висок квалитет во вистинска кожа 6 Кертриџ Носителот Јамка Пиштол Брз и лесен пристап Погоден до 2 "широк појас Големина : Прибл. 19 см х 8 х 3 cm Тежина : 0.076 кг Пакување на содржина 1 x Пушка Школка Носителот

Други карактеристики

Број На Модел На:
HW0448
Бренд Име:
souforce
Материјал:
Вистинска Кожа
Големина:
Approx. 19 cm x 8 cm x 3 cm
Пакување на содржина:
1 x Пушка Школка Носителот
Тежина:
76g

Најдобри понуди