Druzy Полу Камења Мушка Легура Пари Торба Ѕвезда Pentagram Pentacle Пагански Wiccan Вештерка Готски Шарм Pendant Среќа Заштита На Ѓердан

Druzy Полу Камења Мушка Легура Пари Торба Ѕвезда Pentagram Pentacle Пагански Wiccan Вештерка Готски Шарм Pendant

DEN 421.00
DEN 527.04
 

Тековен
Количина на стоки


Druzy Полу Камења Мушка Легура Пари Торба Ѕвезда Pentagram Pentacle Пагански Wiccan Вештерка Готски Шарм Pendant Среќа Заштита На Ѓердан
Производ : Полу Камења Мушка Легура Пари Торба Pentacle Pendant Ѓердан
Материјал : Цинк Легура/Природен Камен
Синџир Должина : Прв Слој : 45см,Втор Слој : 55cm,Трет Слој : 65cm
Pendant Големина : Пари Торба : 17*10мм,Дијаметар на Pentacle : 16mm Триаголник Камен : 30*25mm
Количина : 1pc
Пакување : 1 Pc/opp вреќа

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Број На Модел На:
DYPT000025
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
druzy
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
триаголник
боја:
Различни бои за да го изберете
Стил:
Wiccan Вештерка Готски Шарм Pendant Среќа Заштита На Ѓердан
квалитет:
ААА+
Повод:
Секојдневно Носат Годишнината Ангажман Подарок Партија
Подарок за:
Најдобар Пријател Љубовник Сопруга, Мајка, Брат, Сопруг
Тежина:
(approx) 25g
Ѓердан Место:
Кина(Копно)
Ѓердан Пакување:
OPP вреќа
Is_Customized:
Yes
Синџир должина:
прв слој

Најдобри понуди