прекрасна мачка под уличното осветлување ѕид уметност decals за детска соба дома декорација цртан филм diy отстранлив ѕид налепници

прекрасна мачка под уличното осветлување ѕид уметност decals за детска соба дома декорација цртан филм diy

DEN 145.00
DEN 152.64
 

Тековен
Количина на стоки

ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот 's превозот метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена . ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.Технологија : Првата генерација винил намали ѕид налепница
Производ Show & Големина На & Детали
пакет содржи : 1 ѕидот налепница.(емс 10 -20 дена)
3.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш
имаат убав ден,ви благодариме.купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот.
ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег.
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас.
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро.
превозот терминот s
1. кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide.ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ фотографија до нас, веднаш,
тогаш ние ќе ја или враќање на вас. acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
наплата & се враќа & испраќање
1.но, не е отворен спор без cotact. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот.
експрес : 5-10 дена.
но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.
повратни информации
ако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.

Други карактеристики

боја:
Повеќе
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Тема:
Животните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер,Мебел Налепници
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
ZYVA-8333-NAP2 Ѕид Винил Налепници Decals Уметност
Спецификација:
2pcs
Име:
ZOOYOO
Материјал:
Винил
Доби Производ големина(cm*cm):
57*29+5*8 околу
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
85*48 нашата големина само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
Multicolor Ѕид Оркестарот
Содржина:
прекрасна мачка под уличното осветлување
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
треба трансфер филм:
Yes

Најдобри понуди