Смешни Печатени Т Кошули за Мажи Вистински Мажи се Омажи за медицински Сестри маици За Мажи Повик Краток Ракав Блузи Сопруг Подарок Памучна Tees

Смешни Печатени Т Кошули за Мажи Вистински Мажи се Омажи за медицински Сестри маици За Мажи Повик Краток Ракав

DEN 618.24
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
WINOYUHOR
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No

Најдобри понуди