Новиот Црно Вино Плус големина 4XL Зима Висока Половината Надолу Панталони Надворешниот Носат Жените Тенок Топло Windproof Сомот Дебели Термо Тренерки

Новиот Црно Вино Плус големина 4XL Зима Висока Половината Надолу Панталони Надворешниот Носат Жените Тенок

DEN 1261.00
DEN 1752.00
 

Тековен
Количина на стоки

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Половината Ширина
(cm) Ширина на Колковите
(cm) Пред crotch
(cm) По crotch
(cm) должина Панталони
(cm) Бедрото
(cm) S 60-70 80-90 23 32 95 44-48 М 64-74 84-94 23 32 96 46-52 L 68-78 88-98 24 33 97 48-57 XL 72-82 92-102 24 33 98 50-62 2 XL 76-86 96-106 25 34 99 53-67 3 XL 80-90 100-110 25 34 100 56-73 4 XL 84-94 104-114 26 35 101 59-78 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
A750
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Панталона Стил:
Молив Панталони
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови,Spliced,Лажни Патентите
Бренд Име:
Z&ЈАС
Половината Тип:
Висок
Материјал:
Памук

Најдобри понуди