Половина Прст Тактички Ракавици Воени Вооружени Војска Снимање Airsoft Борба Против Анти-Пропадна Гума Зглоб Нови

Половина Прст Тактички Ракавици Воени Вооружени Војска Снимање Airsoft Борба Против Анти-Пропадна Гума Зглоб

DEN 225.00
DEN 291.84
 

Тековен
Количина на стоки

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.Врз основа на досегашното искуство. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
Материјал : Микрофибер,Најлон,Гума Зглоб
Големина : Дланка обемот Средниот Прст Должина
M 20-21cm 3cm
L 21-3cm 22cm
XL 22-23cm 3cm
Пакетот вклучува : 2 buc Ракавици (1 Пар)
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. За Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Спорт Тип:
Велосипедизам
Тип:
Целосна Прст
Функција:
Перат
Бренд Име:
moke
Пол:
Мажи
Материјал:
Памук,Полиестер

Најдобри понуди