100 Компјутери/многу Romtic розова срце облик дизајн'THANK ЌЕ' Запечатување етикета stickera Паста DIY Подарок Заврши Декоративни Налепници за

100 Компјутери/многу Romtic розова срце облик дизајн'THANK ЌЕ' Запечатување етикета stickera Паста DIY Подарок

DEN 94.56
 

Тековен
Количина на стоки


Материјал : Хартија Kraft
Тежина : 26.4 g/многу
Големина : Како фотографија покажува
Количина : 100 парчиња по многу.
DIY со себе.Како што гледате оваа прекрасна налепница,може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов. Лесен за употреба. Совршен за декорација премногу ^^
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Други карактеристики

Бренд Име:
YCDBTH
Број На Модел На:
1C008
Материјал:
Хартија

Најдобри понуди