300pcs топла продажба led Pinball 6.3 Volt LED ЗЕЛЕНА Круг Замена Светилки 555 Оптоварување База T10 НОВА Pinball led светилки

300pcs топла продажба led Pinball 6.3 Volt LED ЗЕЛЕНА Круг Замена Светилки 555 Оптоварување База T10 НОВА Pinball

DEN 4920.00
 

Тековен
Количина на стоки

75 кг Пакет Големина : 20cm x 10cm x 10cm (7. Време на испорака
Сад
8-15 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-21 работни дена
Канада /Европа
Нормално, 15-25 работни дена.
Опис На Производот
LED осветлувањето е најновата "да се направи" нешто во pinball машини. Одлична идеја е да се заменат оние тешко да се добие на светилки, или било светилки кои ги држат изгоруваат.
Бразил / Јужна Америка/Русија
Нормално, 15-30 работни дена. Но, понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен. Само да одговараат на вашите сијалица број со нашите струја LED осветлување селекција, и да добијат право оние за вашиот pinball машина.
Јужна Азија / Блискиот Исток
Нормално, 15-25 работни дена.
Пакување Детали Единица Тип : многу (300 парчиња/многу) Пакет Тежина : 0. Никогаш не треба да го замени нив некогаш повторно!
Ова ДОВЕДЕ е AC/DC, што значи дека може да се користат и контролирани (внесува) и неконтролиран (GI осветлување) штекерите (подножјата). Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет. Направи старата машина дојде на живот со овие супер-светли Led диоди. Не само што овие се консумираат многу минимална потрошувачка, но тие се многу посветла отколку конвенционалните светилки кои се користат од почетокот на pinball осветлување. Ние ќе брод тоа во рамките во 2 или 3 дена по плаќање потврдена .
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Испорака детали
1.Времето за испорака е познато како што е подолу :
Земја
Прибл. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот стоки,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Не е важно бренд на pinball машина, Bally, Вилијамс, Стерн, Сега, Податоци Истокот, Чикаго Монета, сите се во можност да ги користат овие различни различни pinball ЛЕР. Овие се последните светилки што некогаш ќе го замени. Но, понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција. стои за (Емитуваат Светлина Диоди) се сите бес. Со користење на овие pinball Led диоди под спортови градилиште сјајна нагоре низ пластика, им даде сосема нов изглед на било pinball машина.

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, жолта, виолетова, розова
Wattage:
1W
Тип На Објект:
Strobe Светлина
Температура На Боја:
6000K
Име На Модел:
ADT-194-P-1R(матирано)
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Бренд Име:
BSM
Објектот Тежина:
0.03kg
Lumens:
20Lm
боја:
Бела Ладно Бела Топло Црвено Жолто Зелено, Сино Бела Килибар розова боја се виолетови
база:
T10 194 #555 W5W #1893 година #1847 Оптоварување База
Wattage:
1W
Напон:
AC DC 6.3V
Примена:
Индикатор Светла, читање светлина
Функција:
Не Ghosting/ Супер Бела
Состојба:
Нови
Лер Зрак Тип:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
360 Степени Светлина
Led Чип Производител:
1*5050SMD+ јасно леќа

Најдобри понуди