Неверојатни Вода Капка Champange Циркон Австрија Обетки Кристал Прстен Pendant Ѓердан За Жените 3PCS Накит Сетови

Неверојатни Вода Капка Champange Циркон Австрија Обетки Кристал Прстен Pendant Ѓердан За Жените 3PCS Накит

DEN 497.00
DEN 974.40
 

Тековен
Количина на стоки


Ви благодариме за посетата !
Предмет : Неверојатни Вода Капка Champange Циркон Австрија Обетки Кристал Прстен Pendant Ѓердан За Жените 3 PCS Накит Сетови
Состојба : Нова
Материјал : сребро 925
Големина : Прстен Големина 6. 7. 8. 9. 10
Не пропуштајте !! !

Други карактеристики

Метална боја:
Прстен Големина 6, Прстен Големина 7, Прстен Size 8, Прстен Големина 9, Прстен Големина 10
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
T0024-9
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки/Прстени/pendant/Ѓердан
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Бренд Име:
Aisure
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Метали Тип:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Champange
Техника:
Рачно изработени
квалитет:
ААА
Округот:
Кина

Најдобри понуди