ZYY Стакло Сијалица Едноставна Pendant светлина Модерната Мода Бела Светилки За трпезарија Ресторан Спалната соба Дневна Соба Форма LED

ZYY Стакло Сијалица Едноставна Pendant светлина Модерната Мода Бела Светилки За трпезарија Ресторан Спалната

DEN 1411.00
DEN 1680.00
 

Тековен
Количина на стоки


(2)Дизајн на секој производ е модерен,оригинални и креативни. 4) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас! За гаранција и враќање : 1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Обезбедување На Квалитет :
(1)Секој produst е рачно изработени од себе. За превозот : 1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ.
Добредојдовте на нашата продавница!!!
кога ќе го купите производи pls видите првите детали :
Категорија Pendant Светлина Стил Современ Модел Не 206 Акрилик Материјал LED Сијалица
Основни Собранието е necessary Instruction упатство е вклучена.
Известување пред вашата исплата! За плаќање : 1)уплатата треба да се потврди со Aliexpress центар во 24hours нормално. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. (Освен некои земји и APO/FPO) 2) Ние само брод да се потврди цел адреси.
(3)ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. За повратни информации и контакт : 1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Ви благодариме за разбирањето!
.
(4)имаме предност на повеќето брзо логистика и најдобрите производи. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. 4) Ние ќе рефундирање на НАШАТА ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 3) ОПЕРАТОР на ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Други карактеристики

Абажур Боја:
Diameter15cm, Diameter20cm, Diameeter30cm
Wattage:
bulb includ, bulb not included
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
FCC,ГШ,LVD,CCC
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Кревет Во Соба
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Стил:
Модерна
Сенка Тип:
Железо
Боја На Каросеријата:
Браун
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Карактеристики:
Модерна
Осветлување Област:
5-10square метри
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
206
Материјал:
Метал
Бренд Име:
getop
Број на извори на светлина:
1

Најдобри понуди