10pcs 2 Флејта Крајот Мелница Поставите 3.175 мм Дијаметар CNC Солидна Карбид Спирала Дрво Рутер Битови

10pcs 2 Флејта Крајот Мелница Поставите 3.175 мм Дијаметар CNC Солидна Карбид Спирала Дрво Рутер Битови

DEN 239.00
DEN 397.44
 

Тековен
Количина на стоки


BI0001843
Спецификација :
Бренд нови
Месо тело дијаметар (SHK) : прибл. 3.175 mm
Сечење на работ дијаметар (ЦИР) : прибл. 3.175 mm
Сечење на работ должина (CEL) : прибл. 22mm
Вкупна должина : околу. 37mm
Боја : како на сликата покажува
Количина : 10pcs
Пакет од 10 Карбид CNC Двојно/Две Flute за вашиот CNC машини, овие долготрајни делови се направени од високо квалитетни карбид челик за прецизна, лесна искуство
Овие делови може да се користи во :
Поголемиот дел од Акрил, ПВЦ, МЕДИЈАПАН (Средна Густина Fiberboard)
Дрво, Иверица, Тврдо
Материјал со Висок квалитет на Волфрам Челик
Пакет се вклучени :
10 x мелење машина
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 2-3мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Други карактеристики

Бренд Име:
Mayitr
Дијаметар:
3.175 mm
Тип:
Крајот Мелница
Вкупна Должина:
37mm
Број На Модел На:
Крајот Мелница
Материјал:
Високо Квалитетен материјал
Обложување:
Други

Најдобри понуди