JETTING Симпатична Новина Черепот Keychain Ѓаволот Смртта Чудовиште Моторни Автомобил Копче Синџир Подарок За Жени Мажи Девојка Момче Накит

JETTING Симпатична Новина Черепот Keychain Ѓаволот Смртта Чудовиште Моторни Автомобил Копче Синџир Подарок

DEN 34.00
DEN 40.80
 

Тековен
Количина на стоки

Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(20-35days. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.
Политика На Враќање :
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази).и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест).
Shippment :
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Оваа сива keychain е украсена со черепот,
што е мода и креативен подарок за вашите пријатели.8cm
Количина : 1 Pc
Пакет Се Вклучени :
1 x Keychain
Плаќање :
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ви благодарам многу!
.
За рокот за доставување на пратката.
Да научат како да се плати со други начини.
Тип : Keychain
Стил : Мода
Пол : Унисекс
Боја : како на pictues
Материјал : Гума
Вкупна должина : Околу 8x4. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously).
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days. се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил. Тоа само ќе ве однесе една минута.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн.

Други карактеристики

Бренд Име:
JETTING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Метална боја:
сребро позлатен
Број На Модел На:
/
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Други
Материјал:
Легура
Функција:
Други
Компатибилност:
/

Најдобри понуди