Водоводните цевки на Лофт индустриски Американски ретро ѕид креативна личност балкон ресторан, бар железни цевки за вода ѕид светилка SG32

Водоводните цевки на Лофт индустриски Американски ретро ѕид креативна личност балкон ресторан, бар железни

DEN 9360.00
 

Тековен
Количина на стоки


Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
опис :
(1) Материјал : Железо
(2) Боја : црна
(3) Светлосен : E27(не вклучувајќи)
(4) Напон : 90 V-260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница
големина : D120cm H42cm

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Број на извори на светлина:
5
Бренд Име:
WINZSC
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Насликани
Боја На Каросеријата:
Црна
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Сенка Тип:
Shadeless
Осветлување Област:
15-30square метри
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
1
Карактеристики:
2
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Прекинувач:
Други

Најдобри понуди