вера, љубов, надеж инспиративни винил ѕид налепници цитати за дневна соба diy дома декорација ѕид уметност removeable decals црна

вера, љубов, надеж инспиративни винил ѕид налепници цитати за дневна соба diy дома декорација ѕид уметност

DEN 440.00
DEN 462.72
 

Тековен
Количина на стоки

ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.
експрес : 5-10 дена.но, не е отворен спор без cotact.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот 's превозот метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена .ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ фотографија до нас, веднаш,
тогаш ние ќе ја или враќање на вас.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
наплата & се враќа & испраќање
1.купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот.
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање. acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.
значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days.
ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег.
но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот.Технологија : Првата генерација винил намали ѕид налепница
Производ Show & Големина На & Детали
пакет содржи : 1 ѕидот налепница. кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide.
повратни информации
ако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации.
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас.
превозот терминот s
1.(емс 10 -20 дена)
3. ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.

Други карактеристики

боја:
Црна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
ZYVA-8280-NA Ѕид Винил Налепници Decals Уметност
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Стил:
Цврста
Име:
ZOOYOO
Материјал:
Винил
Доби Производ големина(cm*cm):
86*Околу 57
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
Црн Ѕид Оркестарот
Содржина:
вера, љубов, надеж
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
треба трансфер филм:
Yes

Најдобри понуди