LZJN Памук Quilted Јакна Цвет Жените Паркови Есен Тенка Запушен Грб Маскирани Trenchcoat Црвено Overcoat Долго Windbreaker 18801

LZJN Памук Quilted Јакна Цвет Жените Паркови Есен Тенка Запушен Грб Маскирани Trenchcoat Црвено Overcoat Долго

DEN 2873.00
DEN 5222.88
 

Тековен
Количина на стоки

За Stock Change :
Како што некои стилови за пред-продажба и некои стилови за изменуваат, обработка време трае околу 5-25days.
За Политика На Враќање :
Објектот ќе бидат проверени пред превозот, ако не ви се допаѓа или големината непогодни, pls се врати на објектот со оригинални делови, додатоци во 7days по приемот, ние ќе наплата откако ќе се добие врати пратката.
LZJN Памук Quilted Јакна Цвет Жените Паркови Есен Тенка Запушен Грб Маскирани Trenchcoat Црвено Overcoat Долго Windbreaker 18801
Ова е тенка памучна-поместена грб, еден гради, убаво вез, маскирани кинески стил јакна, одговараат за Пролет, Есен, не одговараат за премногу студени денови, pls истакна!!!
Описи
Информации За Објектот
Модел БР. Ве молиме да имаат мерење на рамото ширина, биста и половината за да изберете големина одговара пред да нарачате. Ако не можете да се одлучите големината, pls ни се обратите за помош. Обично вистинската боја е потемна од фотографијата.
За Царина :
Ние може да го прогласам за објектот под клиент барање, но купувачот не е одговорен за било какви дополнителни увозни давачки, даноци или обичаите поврзани трошоци.
За Превозот Политика :
1. Ако објектот е надвор од акциите откако ќе се плати, ние ќе ја напушти својата цел порака за промена, или реконструкција, како сакате, го цениме за вашиот ран одговор.Големина на несовпаѓање на 1-3cm постои бидејќи на прирачник за мерење.Ако не сте задоволни, pls контактирајте со нас да го решите проблемот пред да остави негативни повратни информации или да се отвори спорот, ние веруваме дека без проблем може да се реши.3937 инчен,1inch=2. Купувачот е задолжено за враќање на превозот обвиненија.
Руски Купувачот : ве молиме напишете го вашето име и презиме на три зборови;
Јужна кореја Купувачот : ве молиме да користите нова улица име во согласност со Јужна кореја Царинската (KCS) барање.Ако ви треба брза испорака, pls изберете EMS,DHL,UPS-от или Fedex кога ќе го поставите цел.
OEM / ODM
Прифатете
Dropship
Прифатете
Големина на :
Модел : Висина : 158cm Тежина : 42kg
Една Големина
Рамо
Градите(Биста)
Половината
Sleeve
41
112
126
57
Рака
Манжетната
Должина
Дното
40
28
118
170
Answer : ___________________________ Note :
1.

Други карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Декорација:
Гроздобер,Батон,Собираат,Шема,Џебови
Затворање Тип:
Еден Гради
Ткаенина Тип:
Ткаени
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
Бренд Име:
LZJN
Број На Модел На:
PX18801 зимска јакна
Тежина:
1.1KG
Тип:
А-Линија
Пополнување:
Памук
боја:
сина, црвена
една големина:
Доцна Есен, Раната Зима
зимски капут:
зимска јакна
зимски ровот:
памук-поместена жените грб
памук запушен облека:
кинески јакна
убаво везови:
Маскирани
макси облека:
quilted грб
етничките дизајн:
долго windbreaker
жените ровот грб:
копот грб
outerwear:
Overcoat

Најдобри понуди