Нови Вистински Panasonic CR3032 DL3032 ECR3032 3V Литиум Автомобил Клуч со Далечински Управувач Електричен Аларм Мобилен Батон Монета Батеријата

Нови Вистински Panasonic CR3032 DL3032 ECR3032 3V Литиум Автомобил Клуч со Далечински Управувач Електричен

DEN 547.00
DEN 575.52
 

Тековен
Количина на стоки


Производ :
-Производител : Види на сликата подолу
-Модел : CR3032
-Состојба : 100% Сосема Нов
-Напон : 3 V
-Дијаметар : 30.0 mm
-Висина : 3.2 mm
-Хемија : Литиум
-Пакување : 1pcs Panasonic CR3032 батеријата
PD : производство датум е постојано ажурирана

Други карактеристики

Големина:
30.0 X 3.2mm
Номиналниот Напон:
3v
Номиналниот Капацитет:
550mAh
Тип На Батерија:
Li-Ion
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Panasonic
Број На Модел На:
CR3032

Најдобри понуди