Извоз Италија surf род 4.2 М 3 секции карбонски влакна Растојание Фрлање surfcasting риболов прачка Интервенира фрли Сидро род

Извоз Италија surf род 4.2 М 3 секции карбонски влакна Растојание Фрлање surfcasting риболов прачка Интервенира

DEN 3936.96
 

Тековен
Количина на стоки

4.2 М / Wight : 560g / Врвот кол : 2.2 mm / Bott кол : 25.0 mm / Затворени : 146cm / кастинг wight : 100-200g
买家须知

Други карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тврдост:
Superhard
Број На Модел На:
0220
Материјал:
јаглерод
категорија:
Далечината На Фрлање На Род

Најдобри понуди