YAVO SOSO Чипка Цвет Секси долна Облека на жените underwears висока половината плус големина 6XL 10 бои гаќи жените кратко

YAVO SOSO Чипка Цвет Секси долна Облека на жените underwears висока половината плус големина 6XL 10 бои гаќи

DEN 121.00
DEN 144.00
 

Тековен
Количина на стоки


Answer : ___________________________ Note : Оваа облека големина информации за повикување, ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.
Азија Големина Референца
Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см
Големина
Плочка Половината(cm)
Се водат Половината(cm)
Плочка Колковите(cm)
Се водат Колковите(cm)
М
56
80
60
90
L
57
83
61
93
XL
58
86
62
96
XXL
59
88
63
99
XXXL
60
90
64
102
4 XL
64
100
68
110
5 XL
66
105
70
115
6 XL
68
110
72
120
7 XL
72
115
80
125
1, Ние ќе го испратам до вас, како е можно поскоро откако ќе ја купите
1, Откако ќе прими пакет, не брзаат да се регистрирате Прво на сите, без разлика дали пратката е оштетена, а потоа агенцијата за инспекција на производите во добра состојба
2,ве Молиме бидете сигурни дека стоката е она што ќе го купи, ако не, ве молиме контактирајте со нас прв пат.
Боја можеби има мала разлика бидејќи осветлување и екранот.

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Материјал Состав:
Бамбус Влакна
Пораст Тип:
Висок Пораст
Бренд Име:
YAVO SOSO
Декорација:
Чипка
Материјал:
Spandex,Бамбус Влакна
Сексуално Сугестивна:
No
Шаблон Тип:
Печати
Гаќи Тип:
Кратко
Број На Модел На:
breifs 906
Непристојни Слика:
No

Најдобри понуди