Dehyaton Мини Smart Пронаоѓач itag Bluetooth Tracker Анти Изгубени Потсетник Безжична Клучни Пронаоѓач Милениче Локатор Паричникот Телефон Пронаоѓач Локатор

Dehyaton Мини Smart Пронаоѓач itag Bluetooth Tracker Анти Изгубени Потсетник Безжична Клучни Пронаоѓач Милениче

DEN 23.00
DEN 36.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ние не лепете однос на фактура ниту рекламата ниту логото на пакет, Како што ние го почитуваме секој клиент за заштита на приватност и поддршка Пад на Превозот . Ние поддршка Pay Pal за плаќање,ова е нашиот Pay Pal ID : D8 Z5 BYDX2 W33 G Ние имаме свои фабрика,ние може да обезбеди подобро и трговија на големо цена, ако цел повеќе. Ние ќе се тестира на објектот и пред да се испраќаат надвор,пак во добар пакет и брод нив наскоро откако ќе се плати на плаќање. Ако имате било какви коментари,pls контактирајте со нас во секое време,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите било какви барања. Топло добредојде за да ја посетите нашата продавница,повеќе suprise и шансите се чека за вас :
Компатибилни Уреди : i Phone5 S/5В/5/4 S,i Pad 5/4/3-та генерација,i Pad mini,i Pad Воздухот,i Pod touch(5 генерација) Andriod систем со bluetooth 4.0 паметен Телефон (Andriod 4.3 верзија и up-одделение верзија) Точка Опис : 1 Bluetooth верзија : Bluetooth 4.0 Ниска Енергија 2 Компатибилен Телефон : i Phone4 S/5/5 S/5В, i Pad Mini, i Touch 5, i Pad 3/4, i Pad Воздух и Andriod систем со Bluetooth 3 4.0 паметен Телефон(Andriod 4.3 верзија и up-одделение верзија) 4 Работни растојание : Околу 75 Метри 5 Погоден за : Паричникот, Автомобил, Дете, домашни Миленици, Перници,Куфер или други предмети. 6 Батерија : CR2032 Литиум Монета Батеријата 7 време на Мирување : 6 месец 8 Нето Тежина : 9 грам 9 Достапни бои : Црна/Бела/Зелена/Црвена/Сина 10 Сертификати : ROHS 11 Стан Име : i Tracing (Бесплатно) 12 Поврзува до 10 i Tag единица 13 Стан јазик : македонски, Кинески, француски, шпански Пакет се Вклучени : 1*Bluetooth Следење Ознака 1*i TAG Прирачник за Корисникот (на Батеријата не се вклучуваат) answer : ___________________________ Note : Ние не нудиме продажба на мало пакување,но ние ќе се пакувам и пред да се испраќаат надвор. Слика Покаже :

Други карактеристики

боја:
Виолетова
Јазик:
Англиски
Бренд Име:
Dehyaton
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип:
За Домашна Употреба
Функција:
Далечинска Контрола
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
функција 1:
bluetooth tracker
Карактеристика 2:
bluetooth пронаоѓач
функција 3:
smart пронаоѓач
карактеристика 4:
Smart itag
Карактеристика 5:
анти-изгубени
Функција 6:
клучни пронаоѓач
Карактеристика 7:
gps локатор
Функција 8:
Домашно Милениче Локатор
Карактеристика 9:
Анти Изгубени Потсетник
Карактеристика 10:
Безжична Клучни Пронаоѓач

Најдобри понуди