СКАРА@FUKA Автомобил Внатрешното Електрично Седиште Прилагоди Прилагодувач Копчето Switch Knob Покрие Намали За Hyundai ix25 2015

СКАРА@FUKA Автомобил Внатрешното Електрично Седиште Прилагоди Прилагодувач Копчето Switch Knob Покрие Намали

DEN 863.52
 

Тековен
Количина на стоки


Answer : ___________________________ Note : да Предизвика истиот автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави. Ве молиме да обезбеди дел на вашиот автомобил, како и нашата слика да покажува, или тоа нема да одговара, ако било differeces, ве молиме контактирајте со нас пред да ги купите, ви благодариме!
Она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве Молиме проверете дали овој објект може да се вклопи во вашиот автомобил пред да конкурираат на објектот.
100% Сосема Нов И висок квалитет
Материјал : ABS пластика
Боја : Како на сликата шоу
Количина : 2 x/ еден сет
Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана . Се вклопува како Оригинални делови.
Лесна инсталација,чистење на прашина, масло итн со чистење-помош, 3 M лента е во задниот дел.
Професионалната инсталација е recomended.
Одговара за Hyundai IX25 2015
Пакетот вклучува : 2 парчиња Седиште Прилагоди Копчето Декоративен Поклопец

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
ABS Пластика
Година:
До 2015
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
Седиштето Се Прилагоди Прилагодувач Копчето Switch Knob Маска
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.1kg

Најдобри понуди