Бебе dinning ручек стол/седиште појасот/преносни детското седиште/dinning стол покрие/bebe seguridad

Бебе dinning ручек стол/седиште појасот/преносни детското седиште/dinning стол покрие/bebe seguridad

DEN 608.64
 

Тековен
Количина на стоки


Деца Стол Бустер водат заврши Преносни Детското Седиште Производ Јадење за Ручек Појасот за Хранење Висок Стол Подигнат Бебе Хранење
Број на Тркала : Четири Тркала
Материјал : Памук,Полиестер
Рамка Материјал : Пластика
Шаблон Тип : Цврсти
Боја : Каки, виолетова, сина, зелена, розова, црна, црвена, жолта
Производ големина : Должина 48 cm,Ширина 50 см
Капацитет : Слободен
Возрасна група : 4-36 месеци

Други карактеристики

Тип:
Бустер Седишта
Број На Модел На:
JIUCANDAI-000
Шаблон Тип:
Цврста
сертификација:
EN
Возраст:
0-4 Години
Бренд Име:
JOYREN
Материјал:
Материјал
Рамка Материјал:

Најдобри понуди