Pesno Теле Кожа Кожа Види Рака Мазна Вистинска Кожа Види Бенд 20mm Мажите се Види Прибор Погодни за Хамилтон

Pesno Теле Кожа Кожа Види Рака Мазна Вистинска Кожа Види Бенд 20mm Мажите се Види Прибор Погодни за Хамилтон

DEN 1005.00
DEN 1142.40
 

Тековен
Количина на стоки


Почитувани, pls потврди ширина што треба
Ние сме слики имам зема во вид, како и за сите екрани не се исти како
снимањето или изложеност на светлина и така натаму, бојата може да биде малку поинаква!
Како да се потврди ширина на watchband
Како на сликата погоре, ширината е 20mm, па види треба да бидат исти 20mm watchband.
Параметар Точка Бр. ЧОВЕКОТ-H001 Материјал на Рака Горниот Слој Кожа Материјал на Површината Отпорен на Вода Cowhide Кожа Боја на Рака Црна, Темно Кафена Материјал од Тока 316 L не ' Рѓосувачки Stell Боја на Сребрена Тока, се Зголеми Злато, Злато Изработка Remborde Изградба Glossiness Мет Дупка 7holes Погоден за Watch 8-12mm Прилагодено Yes
Ширина(Watchband и Тока)(mm) Должина(mm) Дебелина (mm) погодни за дебелината на dial плоча 20x18mm 115+75mm 4.6-2.8 mm
8-12mm
Детали Слики
Додатоци
Нашиот Производ
Над сите прикажување слики, сликани во различни прикаже следниот ефект може да биде различен, специфични ве молиме во вид преовладуваат!

Други карактеристики

Бендот Ширина:
20mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
Pesno
Затворач Тип:
pin тока
Состојба:
Нов со ознаки
Број На Модел На:
ЧОВЕКОТ-H001
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
19CM
Ширина на Рака:
20mm
Боја на Рака:
црна, темно кафена
Материјал на Рака:
Горниот Слој Кожа
Материјал на Тока:
316L не ' Рѓосувачки челик
Боја на Тока:
сребро, злато се зголеми
Гаранција:
1year
Пакет Големина:
19x11x6cm
Пакет:
Картон со Кожата Пакување

Најдобри понуди